Your browser does not support JavaScript!
محصولات صنعتی
وایرراد کم کـربن

وایرراد از جنس فولاد کم کربن برای ساخت انواع الکترود و سیم جوش (welding wire): با توجه به حساسیت آنالیز شیمیایی در وایررادهای ساخت انواع الکترود وسیم جوش تضمین ترکیب شیمیایی و تامین ریز ساختار مناسب از مشخصه های مهم این نوع وایرراد می باشد. گریدهای SWRY11 و SWRY21 جزو اولین گریدهای تولیدی این شرکت می باشد. این وایرراد در حال حاضر در سایز 6.5 میلیمتر تولید می گردد و تولید سایز 5.5 میلیمتر آن نیز در برنامه تولید قرار دارد.

وایرراد کم کربن برای تولید مفتول کله زنی سرد و فورج سرد (cold heading / cold forging quality steel wire) و کشش سرد (hard drawing wire): این نوع فولادها در محدوده کربنی 0.04-0.22 درصد کربن قرار دارند و با توجه به گریدهای مختلف، کاربردهای مختلفی در صنعت تولید پیچ و مهره و قطعات فورج سرد، سیم های آبکاری شده (مسمار و گالوانیزه)، تولید انواع توری ، میخ و پیچ و مهره دارند.


وایرراد کربن متوسط

وایررادهای کربن متوسط، بردار (Boron Steels) و کم آلیاژ (micro alloy steels) برای تولید مفتول کله زنی سرد: این نوع فولادها دارای مقادیری عنصر B و یا عناصری از قبیل Mo، Cr وNi یا به صورت کربن متوسط بدون آلیاژ می باشد که برای مصارفی از قبیل پیچ های استحکام بالا، قطعات با سختکاری حجمی، قطعات فورج سرد و اکستروژن سرد کاربرد دارد.


وایرراد پر کربن

وایرراد فولادی پر کربن (High Carbon Steel Wire rod) برای تولید انواع سیم های پرکربن: این فولادها نیز که با درصد کربن در محدوده 0.60-0.90 تولید می گردند کاربردهای متفاوتی برای صنایع مختلف از قبیل صنعت تایر و لاستیک (Tire Cord & Bead Wire)، صنعت کابلهای انتقال قدرت (ASCR)، تولید انواع فنر (Spring Wire) همچنین تولید سیم و استرندهای بتن و سازه های پیش تنیده (PC Wire & Strand) دارد.


وایرراد جهت تولید الکترود و سیم جوش

این نوع وایر راد که با توجه به گرید آن از فولاد های جوشان نیمه آرام یا کاملا آرام تولید میشود. برای تولید انواع الکترود از رده E6010 تا E7018 و... همچنین تولید انواع سیم جوش کاربرد دارد. با توجه به انواع گریدهای سیم جوش کاربرد دارد. با توجه به تنوع انواع گرید های صنعت جوش، فولاد کویر سه گروه پر مصرف این فولاد را در پروسه تولید روتین قرار داده است و امکان تولید سایر گریدها مطابق با درخواست مصرف کننده می باشد.

کاتالوگ محصولات صنعتی
کاتالوگ محصولات صنعتی

جهت دانلود فایل کلیک نمایید